Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę
AUTOR:
Sari Peltoniemi
CZYTA:
Artur Barciś i Anna Apostolakis
CZAS TRWANIA:
1 godzina 15 minut
ISBN:
9788378780113
PRODUCENT:
Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.
ROK WYDANIA:
2012
 
 
 
 
KUP
21,90 PLN
OPIS
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Groszka ma miłych rodziców i wygodny dom, ale nie jest szczęśliwa. Marzy bowiem o własnym… ludziątku. Wszystkie jej koleżanki i koledzy mają własną dziewczynkę lub własnego chłopczyka! W końcu udaje jej się przekonać tatę i mamę, żeby zgodzili się wziąć do domu małą dziewczynkę. Okazuje się jednk, że wychowywanie pupilki wcale nie jest łatwe! Dominika nie lubi psiej karmy. Nie chce nocować w budzie. Co gorsza, czasami woli towa- rzystwo dzieci, nie psów. A pewnego dnia po prostu znika…

Wspólne życie psów i ludzi bywa czasami trudne. Groszka też wpada przez swoją dziewczynkę w nie lada tarapaty. A mimo to nikt nie ma wątpliwości, że ją i małą Dominikę łączy prawdziwa przyjaźń. I właściwie nie ma znaczenia, kto kogo wychowuje.

Książka fińskiej pisarki Sari Peltoniemi to czarująca opowieść o przyjaźni psa i dziecka, którą powinien przeczytać każdy, niezależnie od wieku.

Z psiego fińskiego przełożyła Iwona Kosmowska Historię Groszki czyta Artur Barciś Poradnik Tuuli Pudelskiej „Jak wytresować człowieka” czyta Anna Apostolakis

Partnerem wydania i akcji Mądra przyjaźń jest Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem. Część dochodu ze sprzedaży audiobooka zostanie przekazana na rzecz Fundacji.
Inne w kategorii BAJKI
 
Eliza Piotrowska
Święty Mikołaj z Miry Audiobook mp3
ZOBACZ
 
Eliza Piotrowska
Święty Jan Paweł II AUDIOBOOK mp3
ZOBACZ
 
Janina Porazińska
Pamiętnik Czarnego Noska
ZOBACZ
 
Brandon Sanderson
Z mgły zrodzony
ZOBACZ