Sztuka spania i wstawania
AUTOR:
Mateusz Karbowski
CZYTA:
Piotr Lampkowski, Robert Grabka
CZAS TRWANIA:
2 godziny 44 minuty
ISBN:
978-83-7701-047-1
PRODUCENT:
Złote Myśli Sp. z o.o.
ROK WYDANIA:
2010
 
 
 
 
OPIS
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Gdyby ktoś zapytał Cię, co jest obecnie najdroższym towarem na świecie i za co ludzie oddaliby ostatnie swoje oszczędności, to prawdopodobnie pomyślisz o czymś materialnym: złoto, nieruchomości, akcje, obligacje itd. Nic z tych rzeczy. Najdroższym towarem, którego, co gorsza, nie można kupić, jest CZAS.

Czasu nie możesz kupić bezpośrednio i jest to prawda, tylko czy nie prościej byłoby go po prostu zdobyć? Za chwilę nie tylko dowiesz się, jak zyskać czas na realizację swoich planów, ale poznasz odpowiedź na pytanie:

Jak spać krócej, zyskiwać 4 godziny dziennie i tryskać energią przez resztę dnia?
Przyznasz, że w kwestii osiągania naszych życiowych celów czas, który pochłania nam spanie, oraz to, jak czujemy się w ciągu dnia, ma kolosalne znaczenie. Czyż nie podpiszesz się pod tym, że warto byłoby:

- zdobyć 4 dodatkowe godziny dziennie na naukę języków obcych, budowanie swojego biznesu, pisanie książki czy prowadzenie bloga (lub cokolwiek innego, na co nie masz czasu)?
- tryskać zaraźliwą energią w pracy czy na uczelni, gdy inni są zmęczeni i popadają w marazm?
- być osobą wypoczętą, która dba o swój organizm i motywuje innych do działania?
- osiągać widoczne postępy w życiu i realizować o 4 godziny szybciej nasze plany?

Dlaczego ta książka może stać się najzdrowszą pigułką na sen?
W kontaktach z pacjentami zauważyłam, że wielu z nich ma problemy ze snem. Niestety, często je bagatelizują. Szukając szybkiego i łatwego środka na te kłopoty, pochopnie sięgają po pigułki nasenne.

A przecież człowiek przesypia około 25% swojego życia – sen odgrywa więc bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszych organizmów. Dlatego warto poświęcić czas na przeczytanie „Sztuki spania i wstawania”. Wiedza zawarta w tej książce pozwala znacznie poprawić jakość snu, bez stosowania farmakologii, np. poprzez prostą zmianę życiowych nawyków. Wierzę, że ta publikacja może stać się właściwą „pigułką na sen”.

To pierwsza w Polsce książka rozwiewająca mity na temat tego, ile snu właściwie potrzebujesz.
To tylko niektóre elementy, na które może mieć wpływ niepublikowana dotychczas w Polsce wiedza zawarta w publikacji Sztuka spania i wstawania. Tak naprawdę trudno znaleźć człowieka, który nie znalazłby w tej książce informacji, które w ogóle go nie dotyczą. Wiesz, dlaczego? Jeżeli chodzi o kwestię snu i jego wpływu na nasz życiowy sukces, każdy bez wyjątku zalicza się do jednej z poniższych grup:

Grupa #1
Ranne ptaszki... zmęczone przez cały dzień. Ta grupa co prawda zyskuje dziennie więcej czasu, gdyż jej przedstawiciele zrywają się z samego rana i konsekwentnie realizują swoje cele. Robią to jednak kosztem zmęczenia i braku energii. Te osoby także ciągle powtarzają "nie mam czasu".

Grupa #2
Osoby, które mają potężny problem ze wstawaniem. Ta grupa wyróżnia się tym, że mimo szczerych chęci i postanowień, nie może wstać o zaplanowanej godzinie. Nawet jeżeli uda im się obudzić o 6 rano, to i tak przez następną godzinę ukrywają się pod kołdrą, przestawiając nerwowo budzik. Te osoby często się spóźniają i ciągle czują się niewyspane.

Czego potrzebujesz, aby śpiąc 6 godzin dziennie, stać się niezwykle energiczną i wypoczęta osobą?
Tak naprawdę potrzebujesz tylko jednego: wiedzy na temat tego, jak działa sen na Twój organizm. Mam na myśli wiedzę przetestowaną w praktyce, która pozbawiona jest fałszywych mitów na temat spania i powodów naszego codziennego zmęczenia. Jak myślisz, ile uda Ci się osiągnąć w swoim życiu, gdy:

- dowiesz się, jaka jest DLA CIEBIE najbardziej optymalna porcja snu, czyli taka, która daje Ci kilka godzin więcej dziennie oraz stały poziom energii aż do samego wieczoru;
- poznasz największe kłamstwa na temat spania i wysypiania się;
- dowiesz się, jaki sen naprawdę nas regeneruje;
- poznasz technikę, która spowoduje, że będziesz śmiać się z bezsenności? Nosi ona nazwę GLASS DOME i jest od lat propagowana na Zachodzie. Działa prawdziwe cuda!
- dowiesz się, w jaki sposób na jakość Twojego snu wpływa jedzenie, kofeina, nikotyna czy alkohol?
- poznasz przepis na doskonałą, regeneracyjną drzemkę w ciągu dnia? Przepis ten paradoksalnie wykorzystuje działanie kawy, którą my kojarzymy z... powstrzymywaniem się od snu.
- dowiesz się, jak przezwyciężyć nawyk niekończącego się przestawiania budzika, który często jest powodem stresu i spóźniania się do pracy?
i najważniejsze:

Dowiesz się, jak raz na zawsze zmienić wszystkie negatywne nawyki związane ze spaniem i wstawaniem.
Inne w kategorii PORADNIKI
 
Don Miguel Ruiz
Cztery umowy
ZOBACZ
 
M.R. Kopmeyer
Praktyczne metody osiągania sukcesu - cz. 4 Potęga myśli
ZOBACZ
 
M.R. Kopmeyer
Praktyczne metody osiągania sukcesu - cz. 3 Źródła inspiracj
ZOBACZ
 
M.R. Kopmeyer
Praktyczne metody osiągania sukcesu - cz. 2 Urzeczywistnianie marzeń
ZOBACZ