Pomoc

Jak to działa?

Czym jest portal Słuchalnia.pl?

SŁUCHALNIA.PL jest pierwszą internetową „czytelnią” audiobooków, umożliwiającą korzystanie z wybranych treści z dowolnego urządzenia wyposażonego w dostęp do internetu i przeglądarkę WWW, bez konieczności ciągłego przesyłania plików pomiędzy urządzeniami.

Co to jest audiobook?

Audiobook (książka audio) to nagranie dźwiękowe zawierające odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej. W Stanach Zjednoczonych i państwach Europy Zachodniej zainteresowanie książkami mówionymi od lat stale rośnie. W Polsce już w połowie lat 30. firma płytowa Orpheon nagrała bajki Adama Mickiewicza czytane przez aktora i malarza Mariusza Maszyńskiego. Książki do słuchania dopiero zdobywają popularność, jednak coraz częściej premiera książki w wersji audio zbiega się z premierą publikacji książkowej.

Czy to legalne?

Tak, wszystkie audiobooki dostępne w naszym serwisie zostały zamieszczone za wiedzą i zgoda Wydawnictw, które mają pełne prawa do dystrybucji tych audiobooków.

Czym jest WaterMark?

Audio WaterMark to zabezpieczenie treści cyfrowych na całej długości ścieżki przed ich nielegalnym rozpowszechnianiem.

Jak długi jest czas wypożyczenia audiobooka?

Czas wypożyczenia audiobooka wynosi 30 dni od momentu pojawienia się przygotowanego audiobooka na „Twojej Półce”. Czas ten nie jest zależny od długości audiobooka.

Jak mogę zapłacić za wypożyczenie?

Wszystkie płatności w naszym serwisie obsługuje system PayU. Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące rodzaje płatności: - płatność kartą płatniczą, - płatność elektroniczną (e-przelew). Aby zapoznać się ze szczegółami płatności zapraszamy do zapoznania się z regulaminem płatności PayU na stronie www.payu.pl.

Błędna autoryzacja płatności - co dalej?

Jeżeli z jakiegoś powodu autoryzacja Państwa płatności w systemie PayU nie powiodła się, zostaniecie Państwo przekierowani na stronę, z której rozpoczynaliście proces wypożyczania. Pozycja, którą chcieliście Państwo wypożyczyć może być chwilowo zablokowana. W tym czasie system PayU prześle szczegółowe dane na temat transakcji do naszego systemu. Po upływie ok. 10 min pozycja zostanie odblokowana.

Inne problemy

Jeśli mają Państwo problem, na który nie znaleźliście odpowiedzi w niniejszym dziale pomocy, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta - adres e-mail: BOK@sluchalnia.pl